24-vjeçari përplas për vdekje këmbësoren në Durrës

24-vjeçari përplas për vdekje këmbësoren në Durrës

Një aksident me pasojë vdekjen e një këmbësorje ka ndodhur në Durrës.

Sipas policisë në orën 19:30, në rrugën dytësore Plepa-Golem, një makinë me drejtues shtetasin K.G, vetëm 24 vjeç, ka përplasur për vdekje këmbësoren ende të paidentifikuar rreth 35 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

E ka seriozisht? Loredana shfaqet duke puthur në buzë një vajzë: E dashura ime e re

E ka seriozisht? Loredana shfaqet duke puthur në buzë një vajzë: E dashura ime e re