6 aksesorët që do të kompletojnë veshjet pranverore

6 aksesorët që do të kompletojnë veshjet pranverore

Foto ilustruese

E kemi thënë edhe më parë dhe do ta themi sërish, aksesorët kanë veti magjike. Çfarë tjetër mund të ketë fuqinë për të përmirësuar një palë xhinse dhe një bluzë se një bizhuteri e bukur, apo për të bërë një fustan të përshtatshëm për ditën , por edhe natën se sa një palë këpucë të zgjedhura mirë ?

Me këtë në mendje, ne kemi përgatitur një udhëzues për pjesët që do t'i shtojnë një prekje të freskët rrobave pranverore. Pra, cilët janë aksesorët që luajnë në repertorin e stilit pranveror? Merrni letrën dhe lapsin dhe filloni të shënoni.

Këpucët Balerina

Çanta XXL

Kapele me kovë

Doreza

Korsetë

Bizhuteri argjendi

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kush ka mbajtur qëndrimin më të saktë rreth situatës në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Shqiptari tregon momentet e tmerrit kur autobusi ra nga mbikalimi në Itali: Askush nuk më ndihmoi, nëse do ndodhte, të tjerë do të ishin shpëtuar

Shqiptari tregon momentet e tmerrit kur autobusi ra nga mbikalimi në Itali: Askush nuk më ndihmoi, nëse do ndodhte, të tjerë do të ishin shpëtuar