Tendenca e sezonit pranverë-verë 2023, lulet në versionin 3D

 Tendenca e sezonit pranverë-verë 2023, lulet në versionin 3D

Trendet e sezonit pranverë-verë 2023

Lulet kanë qenë gjithmonë një nga tendencat më të dashura dhe më të përdorura në modë për sezoni  pranverë-verë. E vërtetë. Por këtë herë prirja ndryshon, sepse këtë sezon në pasarelë nuk kemi parë vetëm printime të ndritshme dhe të gëzuara trëndafilash, margaritash apo luledielli.

Këtë herë lulet kanë pushtuar dimensionin e tretë, duke u kthyer nga "sytha me thellësi", në formën e aplikacioneve dhe qëndismave në fustane, xhaketa dhe bluza.

F.D/LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Agron Shehaj interpelancë për fondet e IPARD: 33 mln euro shkuan në xhepat e pushtetarëve, jo te fermerët! Qeveria vodhi paratë

Agron Shehaj interpelancë për fondet e IPARD: 33 mln euro shkuan në xhepat e pushtetarëve, jo te fermerët! Qeveria vodhi paratë