Pasarelat kanë 'folur'! Këto janë tendencat që do të dominojnë në 2023

Pasarelat kanë 'folur'! Këto janë tendencat që do të dominojnë në 2023

Tendencat e modës

2023 ka ardhur zyrtarisht! Shpresojmë që t’i keni thënë lamtumirë 2022 të trazuar me shumë ulje ngritje, e momente që padyshim do të futen në histori.

Megjithatë, nuk jemi këtu për të folur për këto episode jo aq të bukura, por do të flasim për modë, që të gjithë na pëlqen.

Me 2022 ikën dhe disa trende, mes tyre edhe pantallonat me bel të shkurtër, ku mesa duket rikthimi i tyre nuk zgjati shumë pasi ishte e vështirë përqafimi i kësaj mode, edhe një herë. Për këtë arsye, në këtë artikull do ju sjellim trende që do të dominojnë në 2023.

Të brendshme si veshje të sipërme

Të tejdukshmet

Aksesorë të tepërt

Blu bebe​​​​​​​

Goth

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Vau i Dejës/ Inskenohet dasma e Skënderbeut në kishën e Shën Mërisë! Eventi me angazhimin e shqiptarëve në Austri

Vau i Dejës/ Inskenohet dasma e Skënderbeut në kishën e Shën Mërisë! Eventi me angazhimin e shqiptarëve në Austri