'A do e bëje një fëmijë me mua? Dj Dagz dhe Einxhel habisin me deklaratat e tyre

DJ Dagz dhe Einxhel Shkira kanë vetëm pak ditë që kanë shprehur pëlqimin me njëri tjetrin brenda shtëpisë së "Big Brother".  Pas mbrëmjes intime që kaluan në suitë, marrëdhënia e tyre u konfirmua zyrtarisht, por duket se  dyshja kanë nisur planet se çfarë do të bëjnë kur të dalin nga shtëpia.

Në një bisedë të radhës Dagz ka pyetur Einxhel nëse do dëshironte të kishte një fëmijë me të.

“A do e bëje një fëmijë me mua”, ka qenë pyetja e tij, që moderatorja iu përgjigj menjëherë.

Ajo e pranoi, duke theksuar se beson që fëmija do të dilte shumë i lezetshëm.

/AV/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë