'A ka kush gjë për të thënë?' Braçe ironizon opozitën pas kapjes së Safet Rustemit

'A ka kush gjë për të thënë?' Braçe ironizon opozitën pas kapjes së Safet Rustemit

Erjon Braçe

Pas operacionit të policisë për shkatërrmin e grupit ‘Bajri’, një reagim ka ardhur edhe nga deputeti socialist, Erjon Braçe.

Në statusin e tij, Braçe ka ironizuar opozitën me deklaratat e saj duke i kërkuar  që të hënën të shkojnë sërish në Shkodër tek ai hoteli dhe me vete të marrin edhe “Voltin e revoltume”.

Postimi i plotë:

A eshte kush ne pune te thote ndonje fjale;

Nga Hollanda serioze e bashkepunuese deri tek budallai Lul, ka ndonjeri gje per te thene?!

Si, joooo?!

Epo mos e coni diten kot, shani Fatmir Xhafajn, mos e beni pushim pavaresisht se ka diell!

Te henen shkoni perseri ne Shkoder tek ai hoteli e mblidhni parlamentin tuaj!

Mos harroni te merrni dhe Voltin e revoltume”, shkruan deputeti socialist.


Lajmi kryesor:

Arrestimi i 11 'të fortëve', Rama: Policia e Shtetit tregoi vendosmërinë tonë në luftën kundër krimit


  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Shfrytëzonte vajza për prostitucion, arrestohet 19-vjeçari në Tiranë! Gjente klientët në rrjete sociale dhe i orientonte nëpër hotele  

Shfrytëzonte vajza për prostitucion, arrestohet 19-vjeçari në Tiranë! Gjente klientët në rrjete sociale dhe i orientonte nëpër hotele