A vazhdon ende shoqëria e Noizy-t dhe Stresit?

A vazhdon ende shoqëria e Noizy-t dhe Stresit?

Stresi dhe Noizy

Megjithëse prej vitesh kishin qenë kundërshtarë dhe kishin ndarë publikun dhe fansat në dy pjesë, Noizy dhe Stresi rregulluan marrëdhënien  e tyre pak para se ky i fundit të bëhej pjesë e Big Brother Vip Kosova.

Pavarësisht zënkave, mosmarrëveshjeve e diss-eve për njëri-tjetrin, djemtë sheshuan gjithçka mes tyre duke dhënë një shembull shumë të mirë për të gjithë fansat dhe filluan një raport miqësie ku vazhdimisht qëndronin bashkë dhe kalonin kohë nën shoqërinë e njëri tjetrit.

Madje edhe pas hyrjes së Stresit në Big Brother, Noizy ka treguar disa herë që e mbështet reperin në lojën  etij.

Stresi fitoi çmimin e madh dhe tashmë i është kthyer jetës së tij të përditshme, por si i ka marrëdhëniet me Noizy-n? A vazhdon shoqëria e tyre?

Kjo foto e Stresit dhe Noizy-t mbrëmë së bashku, i tregon të gjitha.

“Alpha lifestyle. Suksese Noizy! Albumi më i veçantë”- shkruan Stresi krahas fotos.

Duket se ai ka qenë i pranishëm mbrëmë në sheshin e kryeqytetit, për të mbështetur Noizy-n për promovimin e albumit të tij të ri, që u bë mes fansash.

 

 

 

 

 

 

 

 

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vritet polici në Kosovë, a po reagojnë si duhet ndërkombëtarët ndaj Serbisë×

Lajmi i fundit

Skëndër Minxhozi: Nuk humbën vetëm kryetarët, në Kukës humbi edhe servilizmi opozitar ndaj tyre

Skëndër Minxhozi: Nuk humbën vetëm kryetarët, në Kukës humbi edhe servilizmi opozitar ndaj tyre