E dhimbshme/ U afrua për të parë vendin ku iu vra babai në Sukth, shokë dhe të afërm largojnë të miturin (VIDEO)

Djali i vogël i viktimës Arben Mërkuri u afrua për të parë vendin ku iu vra babai mbrëmjen e sotme. Me hapa të shpejtë ai ka tentuar të hy në dyqanin ku ndodhi ngjarja, por të afërm dhe shokë e kanë larguar.


Lajmi kryesor:

Sukth/ Ekzekutohet në dyqanin e tij 48-vjeçari me 2 mbiemra! I përfshirë në 2016 në dhunën ndaj biznesmenit libanez, dyshohet vrasës me pagesë


J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A i përballoni dot pushimet e verës me rritjen e çmimeve?×

Lajmi i fundit

John

Putin: Qëllimi ynë është të çlirojmë Donbasin