Aksident në Ersekë! Makina del nga rruga e përfundon në lumë, 4 të plagosur (VIDEO)

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme (25 shtator) në Ersekë.

Një mjet me 4 persona po udhëtonte nga Leskoviku drejt Korçës dhe ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumë.

Për pasojë u plagosën të katërt, 2 në gjendje më të rëndë shëndetësore. Ata ishin policë të Pogradecit.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se  ato do të dërgohen në spitalin e Korçës.

1601068166_MAKINA.jpg

Makina në lumë

E.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Universitetet mësim online dhe mbyllen konviktet, ju duket i drejtë vendimi i Komitetit të ekspertëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

"Karantina shpirtërore", aktivistja Xheni Karaj publikon videon sensibilizuese për të drejtat e LGBTI! Marrin pjesë ambasadorë e artistë