Aksident tek tunelet panoramike në Pogradec! Motori përplaset me vinçin e bashkisë, plagoset drejtuesi (VIDEO)

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm tek tunelet panoramike në Pogradec. Burime për Report Tv bëjnë me dije se një motor është përplasur me një vinç të bashkisë dhe për pasojë është plagosur drejtuesi.

Të njëjtat burime konfirmojnë se gjendja e të plagosurit është jashtë rrezikut për jetën. Sipas raportimeve, drejtuesi i motorit nuk i ka parë shenjat dalluese se në zonë ka mjete që po punojnë dhe gjithashtu e ka penguar dielli.

Vinçi i bashkisë mësohet se po hiqte zbukurimet e vendosura për festat e fundvitit kur u godit nga motori. Mësohet se policia ndodhet në vendngjarje për veprime të mëtejshme hetimore.

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, a duhet të zhvillohet menjëherë gara për kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Serbët dhe pjesëtarët e KFOR-it në Leposaviç masin forcën e tyre me tërheqje litari, ja kush fitoi

VIDEO/ Serbët dhe pjesëtarët e KFOR-it në Leposaviç masin forcën e tyre me tërheqje litari, ja kush fitoi