Aksidenti në aksin ‘Fier-Lushnjë’, arrestohet shoferi i makinës, përplasi të moshuarin që po lëvizte me biçikletë

Aksidenti në aksin ‘Fier-Lushnjë’, arrestohet shoferi i makinës, përplasi të moshuarin që po lëvizte me biçikletë

Foto ilustruese

Arrestohet shoferi i makinës që përplasi një 80-vjeçar teksa po lëvizte me biçikletë në aksin rrugor "Fier-Lushnjë".

“Në vijim të informacionit të dhënë pasditen e djeshme, për një aksident në aksin rrugor "Fier-Lushnjë", ku automjeti me drejtues shtetasin A. I., 48 vjeç, banues në Lushnjë, ka përplasur biçikletën me të cilën lëvizte shtetasi S. K., 83 vjeç, ju informojmë se specialistët e Policisë Rrugore të DVP Fier arrestuan në flagrancë 48-vjeçarin”, njofton policia.

Ndërkaq, 83-vjeçari është në spital, në kujdesin e mjekëve.

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ilir Meta sulmon kreun e SPAK, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Conference League/ Dramë në 120 minuta dhe penallti, Fiorentina dhe Aston Villa kalojnë në gjysmëfinale

Conference League/ Dramë në 120 minuta dhe penallti, Fiorentina dhe Aston Villa kalojnë në gjysmëfinale