Aksidenti tragjik në rrugën e Kombit, fëmija 3-vjeçare mbërrin te Trauma në Tiranë

Mbërrin te Spitali i Traumës në Tiranës fëmija Violeta Avdiaj, 3 vjeçe, e mbetur i plagosur në aksidentin tragjik me 4 viktima në rrugën e Kombit. Fëmija ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.


Lajmi kryesor:

Pamjet nga aksidenti tragjik në Rrugën e Kombit/Makina përplaset me kamionin, shuhet familja nga Kosova, bashkëshortët, fëmija dhe nipi i tyre! Një 3-vjeçare te Trauma


I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Atentate mafioze dhe vrasje, a ndiheni të rrezikuar nga kriminaliteti në rritje?×

Lajmi i fundit

John

Pamjet, ja si tentoi të vetëdigjej me benzinë një person në ceremoninë e Fitër Bajramit në Tiranë