Arbana dhe Eduardi nuk fshihen më, shikoni çfarë i thonë publikisht njëri-tjetrit (FOTO)

Arbana dhe Eduardi nuk fshihen më, shikoni çfarë i thonë publikisht njëri-tjetrit (FOTO)

Pas fjalëve për divorcin e moderatores Arbana Osmani, u tha se ajo është në një romancë me regjisorin Eduart Grishaj. Ata juk e kanë mohuar lajmin, por aq më pak nuk i kanë ndalur komentet dyshuese në rrjetet sociale.

Së fundmi ka qenë Eduardi ai që i shkruan moderatores në foton e postuar.

“Mosss..Prandaj më paska ikur dielli nga Londra mua”,-shkruan Eduart Grishaj, në foton e moderatores duke e komplimentuar.

 “Shif mos te te iki noi kermill nga pjata ty”,- i ka kthyer Arbana në koment shoqëruar me një emoji me nerva. ku siç duket di se çfarë po bën momentalisht regjisori.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Xxxx: 19/04/2019 08:53

  tjt kan jet private ju mereni me Me tha dhe i thash i tha dhe do i thot

  Përgjigju
  • rcds: 07/05/2019 12:27

   s'ka lidhje me jeten private, se vete e kane bere publike. Problemi eshte kur ripostojne komentet e dynjase, duke e kthyer gazetarine ne media sociale.

 • Ben Tironci: 18/04/2019 18:17

  Kujt po i rr..uhet

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

'Nuk kishte të hante, pikturoi ushqimet në pjatë', Endri Beqo ndan shqetësimin: Jam ndër të paktët karikaturistë që kanë mbetur! Projekti që kam në dorë

'Nuk kishte të hante, pikturoi ushqimet në pjatë', Endri Beqo ndan shqetësimin: Jam ndër të paktët karikaturistë që kanë mbetur! Projekti që kam në dorë