Arbana Osmani e ironizoi publikisht, Balina zbulon nëse është ftuar në dasmën e moderatores

Arbana Osmani e ironizoi publikisht, Balina zbulon nëse është ftuar në dasmën e moderatores

Balina Bodinaku

Balina Bodinaku ka folur ditën e sotme për deklaratën e Arbana Osmanit në ‘Post Big Brother Vip’ e cila tha se në edicionin e shkuar ka pasur edhe opinionistë që kanë qenë fansa të banorëve, duke iu referuar komenteve të saj ndaj Donaldit. E ftuar në emisionin “N’kafe”, Balina u shpreh e habitur për këtë përcaktim duke kujtuar vetë deklaratat e Arbanës e cila është shprehur më herët se opinionistët kanë mendimin e tyre.

“Çdo me thënë të jesh fanse kur në studio gjithmonë thuhej që opinionistët kanë një mendim të tyre dhe nuk janë gjyqtar”

Më pas u pyet nëse Arbana e ka ftuar apo jo në dasmë. Balina u shpreh se nuk priste një ftesë.

“Jo dhe nuk e prisja një ftesë sepse nuk kemi pasur atë marrëdhënie aq të ngushtë, por i uroj më të mirat. Uroj që dasma të shkojë ashtu si ajo e ka ëndërruar”

Arbana ka thënë për Balinën se:“Vitin e kaluar kemi patur opinioniste që janë bërë fansa”.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Safeti: 17/06/2023 10:31

  Po as pjates mishit nuk do i bejm foto? Na duhet per instagram.

  Përgjigju
 • Robi: 10/06/2023 10:45

  Eshte e turpshme nje koment i tille kur arbana dhe zhaklina u fanse e kaluar fanses me kristin dhe olten . Dhe dalin te lare ATA sot sikur Jan te lare e te kulluar .

  Përgjigju
 • Lili: 09/06/2023 21:08

  Arbana te rrofte ate sendin.Ti je yll.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Sulmi në Veri të Kosovës, a rrezikohet një konflikt në rajon?×

Lajmi i fundit

Muriqi i prishi punë, Xavi: Gabime foshnjarake, Barça humbi dy pikë

Muriqi i prishi punë, Xavi: Gabime foshnjarake, Barça humbi dy pikë