Arbana Osmani ndez sërish diskutimet! Bën komentin epik për të 'dashurin e saj'

Arbana Osmani ndez sërish diskutimet! Bën komentin epik për të 'dashurin e saj'

Prej disa javësh moderatorja Arbana Osmani është përfolur për një lidhje të re dashurie me regjisorin Eduard Grishak pas divorcit me partnerin e saj për 15 vite.

Ata nuk kanë bërë asnjë koment për këto zëra, por një reagim i Arbanës i ka shtuar më tepër dyshimet për romancën e tyre. Eduart Grishajt, iu besua që të kujdesej për klipin e Xhensila Myrtezaj dhe të Pirro Çakos.Kënga titullohet “Sekreti im” dhe klipi i saj është xhiruar në Venecian e bukur italiane dhhe Grishaj shkroi për videoklipin në një postim në Instagram:

“Sekreti im” video e re. I lumtur që kam sjellë ashtu siç e kisha imagjinuar këtë këngë që kur e kam dëgjuar për herë të parë. Xhensila Myrtezaj ti ke jo vetëm një zë të mrekullueshëm, por zbulova tek ti dhe një talent të lindur si aktore. Pirro Çako të punoja me ty ishte një kënaqësi, për atë që ti përfaqëson si njeri dhe si artist”. Shqkruan Grishaj në postimin e tij.

Ajo që tërhoqi vëmendjen ishte komenti që I ka shkruar moderatorja Arbana Osmani. “Talenti është dhuratë nga Zoti. Krenare për ty Eduart Grishaj”- ka shkruar Arbana.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • eri: 31/03/2019 14:08

  e njof kyt tipin pranaj paska nderru besim kjo qe ven kryq ne qaf hehehe

  Përgjigju
 • Xhavit Dedej: 04/03/2019 19:23

  Po ca eduardi thote kjo. Nga na doli ky buburrec more nga rrafshi dukagjinit. Klipin iher turp ti vije ktij palacos eshte kopjuar i gjithi nga filmi The Tourist i Anxhelina Jolies dhe J. Deep. Dhe kjo xhensila mundohet me e kopju qe te letra ne kafene. Ej mos i kujtoni njerezit kaq te trashe ju sidomos ti arbana

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Vidhet gjatë natës kasaforta e një servis makinash në Përrenjas

Vidhet gjatë natës kasaforta e një servis makinash në Përrenjas