Arbana thyen heshtjen, i përgjigjet zërave për largimin nga Big Brother

Arbana thyen heshtjen, i përgjigjet zërave për largimin nga Big Brother

Arbana Osmani

Lajmi se Arbana Osmani mund të mos prezantojë ‘Big Brother Vip 3’ bëri shumë bujë dhe filloi të qarkullojë me shpejtësi në mediat rozë. 

Në lidhje me këtë çështje ka reaguar së fundmi me lezet vetë moderatorja.

Ajo ka publikuar një foto duke pirë kafe në ambientet e Top Channel, si një mënyrë për të hedhur poshtë zërat që qarkullojnë.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Dardan Muri: 25/12/2023 20:52

  Arbana , profesioniste e vertete,Licon ta shohim e ta provojme.

  Përgjigju
 • ANNA: 02/11/2023 19:04

  LUIZI ESHTE GJIGAND ESHTE MBRET ME I MIRI

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Presidenti i ri i Iranit, i gatshëm për 'dialog konstruktiv' me Evropën

Presidenti i ri i Iranit, i gatshëm për 'dialog konstruktiv' me Evropën