'Arena Kombëtare' afër finalizimit, publikohen pamjet brenda stadiumit

"Arena Kombëtare" me një kapacitet prej 22 mijë vendesh duket se është afër finalizimit të punimeve.

Anëtari i Komitetit Ekzekutiv në FSHF, Arben Dervishaj ka publikuar së fundmi në rrjetin social Facebook, disa pamje të punimeve në ambjentet e jashtme dhe të brendshme të stadiumit.

Sipas tij, fasada e tribunës qendrore të stadiumit është fare pranë përfundimit.

Kujtojmë, se stadiumi pritej të përfundonte në 11 qershor, por punimet nuk ishin gati në kohë, kështu plotësisht ai finalizohet në muajin shtator.

 

D.H/Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A është përdorur për përfitime politike pandemia e koronavirusit?

Komento

Komente

 • Emigrant ne nj: 16/06/2019 13:08

  Duket si burgu Ne county jail new jersey identik

  Përgjigju
  • Teli: 16/06/2019 14:22

   O emigrant,e ke burgun ne koken tende te ngushte! Kjo veper te vret syte ty dhe lumturon me mijra shqiptare! Tung!

 • YoungTribune.com: 16/06/2019 11:45

  Shpresojme te pakten cmimet e biletave mos jene shume te fryra.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Shpërthim i fuqishëm në anijen luftarake të marinës amerikane