Armaldo kërkon të bëhet lider, Luizi: Ë bën për të pasur avantazh

Armaldo kërkon të bëhet lider, Luizi: Ë bën për të pasur avantazh

 Armaldo ka shprehur dëshirën për të qënë lideri i shtëpsë, edhe se më parë ka "ekperiencë" në këtë pozicion. Duke diskutuar me banorët Luizi i tha se ai nuk kërkon të jetë lider për të ndarë punët e shtëpisë, por për të fituar avantazh në lojë.

Kristi ka kundërshtuar duke i thënë se nuk do ta votojë sepse nuk e imponon askush për të bërë zgjedhjen e tij.

 

 

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Tensionet në veri, Rama intervistë për BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo! Kosova dhe Serbia të ulen në tryezën e bisedimeve

Tensionet në veri, Rama intervistë për BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo! Kosova dhe Serbia të ulen në tryezën e bisedimeve