Askush nuk e dinte! Flori Mumajesi zbulon ‘sekretin’ e tij dhe Eneda Tarifës pas 12 vitesh

Askush nuk e dinte! Flori Mumajesi zbulon ‘sekretin’ e tij dhe Eneda Tarifës pas 12 vitesh

Eneda Tarifa dhe Flori Mumajesi

“Playback” ka qenë një këngët më të pëlqyera të Flori Mumajesit, me të cilën konkurroi në vitin 2010 në “Kënga Magjike”.

Asokohe nuk kishte vend ku nuk e dëgjoje këngën e Florit dhe sot ai na ka zbuluar një sekret.

Zëri në sfond është i Eneda Tarifës. Kantautori ka postuar një video nga performanca e tij dhe shkruan se asokohe nuk ka qenë ide e mirë të konkurroje në festival me një këngë të tillë.

“Në atë kohë nuk ishte ide dhe aq e mirë të merrje pjesë në festival me një këngë të tillë. Zërat që për mua i dhanë këngës 50% që i mungonte janë të bishës Eneda Tarifa”, shkruan Flori.

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Sulmi terrorist në veri demaskoi Vuçiçin

Sulmi terrorist në veri demaskoi Vuçiçin