Kërkoi vëmendje? Flor Mumajesi befason sërish, përveç­se kthen këngët në youtube publikon një të re

Kërkoi vëmendje? Flor Mumajesi befason sërish, përveç­se kthen këngët në youtube publikon një të re

Këngëtari, Flori Mumajesi

Pas fshirjes dhe rikthimit të këngëve nga youtube, Flori Mumajesi ka befasuar sërish.

Flori Mumajesi i është kthyer rrjeteve sociale duke lëshuar deklarata pak të çuditshme, të cilat janë interpretuar si shenjë e një ngarkese emocionale të theksuar.

Këngëtari ka publikuar një video në llogarinë e tij në Instagram duke shpjeguar se si një këngë e tij e përgatitur vite më parë ka mbetur akoma në arkivat e tij pa u publikuar.

Ai ndezi kompjuterin e tij të vjetër ku ka të ruajtur po atë këngë dhe sqaron se ka kërkuar ndihmën e mikut të tij DJ Vik Kraja i cili po punonte në rikthimin e këngës.

Në videon që ai ka ndarë, DJ thotë se kënga do të publikohet ‘sonte sa më parë’.

 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

19 ditë nga Maratona e Tiranës, ja si të regjistroheni për të garuar 

19 ditë nga Maratona e Tiranës, ja si të regjistroheni për të garuar