POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Autori dhe viktima/ Ja kush është gruaja që u vra nga burri sot në Vlorë (FOTO)

1561466541_1561466534vrasjavloresulo.jpg

Lavdosh Sulo dhe Laureta Sulo

Shqiptarja.com siguron fotot e viktimës dhe të autorit sot në Vlorë. Lavdosh Sulo 56-vjeç masakroi gruan Laureta Sulo 44-vjeç me sëpatë dhe thikë duke e vrarë. Shkak i konfliktit mësohet se ka qenë xhelozia në çift prej kohësh, ndërsa në 2012 autori kishte qenë proceduar për dhunë në familje.


Lajmi kryesor:

Dyshime për tradhti/ Burri masakron gruan, shkon në lokal i gjakosur e porosit kafe: Lajmëroni policinë, se e vrava


d.ba./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Tarrasi: 25/06/2019 16:54

    Hiqjani mbiemrin e martesës e vendosini mbiemrin e vajzërisë. Ky mortja , le të kalbet në burg . E e shkërdhefshin të burgosurit e tjerë. Nuk vritet njëriu se ka qejf me bo dashni o mjeranë të ndyrë. Mbase nuk i punonte ktij lavazhit. Rrofshin ato gra që tradhtojnë burra të tillë .

    Përgjigju
    • ufo: 26/06/2019 22:57

      Sic po tua dhe ti o vella e paske ne kurriz mos i bjer te tjerve ne qafe shiko veten o i mbytur