'Basha është zhgënjimi më i madh', Ben Andoni: Nuk arrin të kuptojë marrëveshjen e 2008-ës

 

Ben Andoni theksoi në Studio Live se Lulzim Basha mbetet zhgënjimi më i madh në politikanë shqiptare këto 30 vite. Ai shtoi për Arbër Hitajn se Basha nuk ka nuhatje politike dhe i papërgatitur për aksion politik.

Kam frikë që ai është zhgënjimi më i madh. Basha nuk arriti ta kuptojë që marrëveshjen e 2008 nuk arrin ta kalojë por nuk arrin të krijojë një lloj frymë përtej kësaj. Përgatit një program dhe nuk llogariti që nuk do kishte vulën. Nuk ka nuhatje politike, aksion politik është i zbehtë. Bën podkaste dhe nuk është i përgatitur për aksion. Është një nga zhgënjimet më të madhe. Do ishte më mirë të mos ishte.


Lajmi kryesor:

Non-grata britanike për Berishën rikonfirmohet/ Ben Andoni në 'Studio Live': Ish-kryeministri kërkon kohë! Do të lerë në krye: Bardhi, Nokën dhe Argitën


G.K/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Janë rritur çmimet në Jug? Gazetari i Report Tv nga Vlora: Dreka vjet në një restorant në Nartë shkonte 50 mijë lekë, sivjet deri në 70 mijë

Janë rritur çmimet në Jug? Gazetari i Report Tv nga Vlora: Dreka vjet në një restorant në Nartë shkonte 50 mijë lekë, sivjet deri në 70 mijë