Basha uron Bajramin: Zoti ju faltë mirësi dhe e bekoftë Shqipërinë

Basha uron Bajramin: Zoti ju faltë mirësi dhe e bekoftë Shqipërinë


Edhe kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Kurban Bajramit. "Të dashur vëllezër dhe motra besimtarë myslimanë, ju uroj nga zemra Gëzuar Festën e Sakrificës, këtë kremtim të shenjtë të fuqisë së besimit tek Krijuesi. Zoti ju faltë mirësi, mbarësi dhe shëndet ju dhe familjeve tuaja dhe Zoti e bekoftë Shqipërinë e shqiptarët kudo ku janë!" shkruan Basha.


Lajmi kryesor:

Politika uron Bajramin! Meta: Dialog! Ruçi: Të mësojmë nga myslimanët për të kapërcyer mosmarrëveshjet


  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Tërmet 5 ballë në jug të Greqisë, nuk raportohet për të lënduar apo dëme

Tërmet 5 ballë në jug të Greqisë, nuk raportohet për të lënduar apo dëme