Berisha dhe Meta ‘krah për krah’ të shoqëruar nga protestuesit nisen drejt bulevardit ‘Dëshmorët e Kombit’

Berisha dhe Meta ‘krah për krah’ të shoqëruar nga protestuesit nisen drejt bulevardit ‘Dëshmorët e Kombit’

1670325672_Screenshot1.jpg

Kreu i Rithemelimit, Sali Berisha dhe kreu i partisë së Lirisë, Ilir Meta janë nisur krah për krah drejt bulevardit ‘Dëshmorët e Kombit’. Gjatë nisjes së tyre, janë shoqëruar nga protestuesit të cilët janë mbledhur në selinë e Partisë Demorkatike.


Lajmi kryesor:

Një burrë e qëllon me grusht në fytyrë, gjakoset Sali Berisha! Protestuesit e rrahin rëndë dhunuesin! Opozita nuk shkel perimetrin e sigurisë së Samitit (VIDEO)


B.V/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Ka qenë i lidhur me Olta Gixharin? Flet për herë të parë Xhonatani

Ka qenë i lidhur me Olta Gixharin? Flet për herë të parë Xhonatani