Berisha sulmon sërish mediat: Kush kërkon video e përgjime nga ne për manipulimet në 14 maj, janë skllevër të mafies

 

Sali Berisha iu përgjigj sërish sot zërave që i kërkojnë opozitës të tregojnë filmimet e manipulimeve të 14 majit, është shërbëtor i mafies.

“Kush i thotë opozitës që “nuk i filmuat”, ata janë bashkë me hajdutin.

Të pretendosh se ku u blenë zgjedhjet, tregon se je një skllav i mjerë i mafies më të rrezikshme në Europë, do të thotë se nuk sheh 680 mijë zarfe dhe kërkon të krijosh imunitet se je gazetar.

Si gazetar ti duhet të mbrosh interesin publik dhe jo të mbrosh një krim monstruoz të papare.

Opozita as nuk filmon, as nuk përgjon. Nuk kemi programe të survejimit të qytetarëve", tha Berisha.  


Lajmi kryesor:

Berisha justifikon humbjen: Rama dhe Yuri Kim komplot ndërkombëtar kundër opozitës, por ne ia dolëm dhe morëm këshilltarë! Do ngrihemi në protesta


G.MO/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

Operacioni ‘Kurrë mos harro’, lihen në burg anëtarët e bandës së Laert Haxhiut! Avokati i Klea Gjatës: Nuk verifikohen dëshmitë e të penduarit për 3 ditë

Operacioni ‘Kurrë mos harro’, lihen në burg anëtarët e bandës së Laert Haxhiut! Avokati i Klea Gjatës: Nuk verifikohen dëshmitë e të penduarit për 3 ditë