Berisha thirrje qytetarëve të Tiranës: Të mërkurën në orën 10:00 mblidhuni jashtë Kuvendit për t'i kërkuar llogari Ramës

Berisha thirrje qytetarëve të Tiranës: Të mërkurën në orën 10:00 mblidhuni jashtë Kuvendit për t'i kërkuar llogari Ramës

Ish kryeministri Sali Berisha ka bërë thirrje që qytetarët e Tiranës të jenë të pranishëm jashtë Kuvendit në seancën e ditës së mërkurë.

“Pasnesër në orën 10:00, e kemi thirrur në parlament. Ftoj qytetarët e Tiranës të vijnë aty rreth parlamentit, të jenë aty dhe të thonë zërin e tyre jashtë parlamentit. Nuk mund t’i lihet parlamenti një krimineli si puna e tij. Të mërkurën në orën 10:00 ka urdhëruar Lindën që të përjashtojë 8 deputetë. Ne atë ditë kemi seancën e pyetjeve në parlament për Edi Ramën”-tha Berisha.


Lajmi kryesor:

Berisha: 935 mijë shqiptarë ikën nga vendi nga viti 2014! Të mërkurën, qytetarët e Tiranës të mblidhen rreth Kuvendit dhe t’i kërkojnë llogari Ramës


B.V/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

E ka seriozisht? Loredana shfaqet duke puthur në buzë një vajzë: E dashura ime e re

E ka seriozisht? Loredana shfaqet duke puthur në buzë një vajzë: E dashura ime e re