Big brother/ Antonela dhe Arjola vazhdojnë ‘përleshjen’ në live dhe shkaku qenka Atdheu

Big brother/ Antonela dhe Arjola vazhdojnë ‘përleshjen’ në live dhe shkaku qenka Atdheu

Dy banoret e BBV Antonela dhe Arjola kanë pasur një debat shumë të fortë gjatë javës, që nisi për punët e shtëpisë dhe përfundoi me ofeza. Zënka e tyre u bë edhe njëherë temë bisede edhe gjatë spektaklit.

Në fund të gjithë debatit pas pak ngacmimeve me tendencë nga Arbana Osmani dhe Sonila Meço doli që shkak për sherrin qenka një histori jashtë shtëpisë që përfshin Atdheun, ish konkurrent në Për’puthen. Antonela mendon se Arjola ka diçka me të prej Atdheut, ndërsa vetë aktorja mendon të kundërtën, pasi me djalin nga Kosova ka një miqësi prej 6 vitesh.

Mbetet për tu parë me kureshti se çfarë fshihet në këtë treshe që shtoi kaq shumë polemika. 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Reforma territoriale, mendoni se ndarja aktuale në 61 bashki është në rregull?×

Lajmi i fundit

15 minuta para se të nisë protesta, Berisha mbërrin në selinë e PD

15 minuta para se të nisë protesta, Berisha mbërrin në selinë e PD