Bleona Qereti në zi, humb njeriun e dashur të familjes (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti ka humbur njeriun e zemrës. Bëhet fjalë për gjyshen e saj, për të cilën ajo ka pohuar se gjithmonë kur vinte në Shqipëri ishte ndër personat e parë që shikonte.

Ajo ka dhënë lajmin e hidhur me anë të disa postimeve në rrjetet sociale ku ndodhet krah të ndjerës.

‘Gjyshja më e mirë në botë…. Do jesh gjithmonë në zemrën time. U prehsh në paqe’ ka shkruar Bleona.

1/3
  • Sondazhi i ditës:

    Pa maskë në ambiente të mbyllura 2 mijë lekë gjobë, ju duket vendim i drejtë?

Komento

Komente

  • www.youngtribune.com: 06/07/2019 12:31

    Te rroni e ta kujtoni.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Në Itali regjistrohen 20 viktima dhe 230 raste të reja Covid në 24 orët e fundit