Pasi u infektua me COVID, Bleona Qereti rikthehet në Shqipëri: Bëra dozën e tretë të vaksinës

Bleona Qerreti

Bleona Qerreti

Bleona Qereti është rikthyer nga Amerika dhe tashmë është mirë me shëndet. Në spektaklin e sotëm të “Love Story” ajo u shpreh se e ka kaluar shumë mirë Covid-in dhe ka bërë dozën e tretë të vaksinës.

“Unë jam shumë mirë, më vjen shumë mirë që u riktheva në Shqipëri. Bëra dozën e tretë të vaksinës, gjithçka është në rregull”, u shpreh këngëtarja.

Ndërkohë për sa i përket shëndetit të Robert Aliajt, ka qenë djali i tij që ka treguar se ai është shumë mirë.

“E kaloi shumë mirë, ai është bishë”, tha Kristi.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Ufo: 10/01/2022 23:08

    Ti je nje tyryfycke qe nuk ngjan si njeri normal,por si ufo. Kujt i plasi te shikoj pertej perdes shenjat e tua,debile,nuk ta var njeri ne amerike se ke 20 vjet qe bredh lakuriq, ke ngelur pa dollare ne amerike dhe erdhe ne shqiperi.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Kë mendoni se do të favorizojë votimi i emigrantëve në zgjedhjet e ardhshme?×

Lajmi i fundit

John

Moska: Anijet e huaja do të mund të largohen nesër nga Mariupol