FOTOT/ Zbulohet i dashuri misterioz i Bleona Qeretit?!

FOTOT/ Zbulohet i dashuri misterioz i Bleona Qeretit?!

Bleona Qereti

Këngëtarja Bleona Qereti ka tërhequr vëmendjen pasi po diskutohet se ka nisur një romancë të re dashurie. Kjo gjë u la të nënkuptohej nga moderatori Eni Shehu gjatë emisionit 'Pikë' ku foli për eksperiencën në Love Story Talk, ku komentoi edhe mbi Bleonën e cila merr pjesë si opinioniste.

“Shumë pak dimë për të dhe kur erdhi në program na kujtoi që jetën private e ka mbajtur përherë larg medias. Por dikë e ka. E kam nuhatur në prapaskena që ka diçka”, tha ai. 

 

1/9
SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Hajdaresha elbasanit: 26/11/2021 14:28

  Qyqa mi gra,kjo qeka bo si dhi e shtirur

  Përgjigju
  • Antigon: 27/11/2021 17:45

   Po kujt i ha palla për ket punë.

 • Sondazhi i ditës:

  Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Elisa Spiropali: 16 vjet pa At Zef Pllumin

Elisa Spiropali: 16 vjet pa At Zef Pllumin