POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Bleona Qereti pjesë e serialit të njohur amerikan, publikon foto nga xhirimet

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti

Bleona Qereti e ka shfaqur gjithmonë ambicien për të qenë pjesë e kinematografisë dhe botës holliwoodiane. Shumë herë këngëtarja shqiptare ka rrëfyer se është zhvendosur e vetme në Amerikë për të realizuar ëndrrën e saj.

Së fundmi Bleona po publikon disa klipe të njëpasnjëshme dhe mesa duket po e arrin suksesin e dëshiruar. Këngëtarja gjithashtu është bërë pjesë e serialit të njohur amerikan "Paper Empire". Ajo e ka ndarë këtë lajm të mirë me të gjithë ndjekësit e saj në Instagram.

Bleona shihet në sheshxhirimin e serialit. E veshur me një fustan të kuq dhe e buzëqeshur këngëtarja duket përballë një mikrofoni. Mesa duket edhe pjesëmarrja e saj në këtë serial do të jetë në rolin e një këngëtareje.

Foto e publikuar nga Bleona Qereti në Instastory 

fl.mi.
Komento

Komente

  • Loku: 08/11/2018 20:50

    Të lumt. E vetme dhe ja dole. Suksese.

    Përgjigju
  • xreport: 08/11/2018 18:52

    takova nje INDIAN i thash nje njeh nga shqiperia me tha ajo bleona emmmm thash si ka mundesi e njeh ... e kam pa ne germany ;) ca ti them

    Përgjigju