Blero së shpejti me një klip të ri

Blero së shpejti me një klip të ri
Këngëtari Blero do të sjellë së shpejti në tregun muzikor klipin e tij më të ri të titulluar “Ajo apo ti”. Ai është shprehur se klipi do të një prodhim muzikor i paparë deri tani. “Kam nisur punën për disa këngë të reja, njëra do të lansohet tani, ndërsa dy të tjerat në muajin qershor. Videoklipin e këngës ‘Ajo apo ti’ jemi duke e përgatitur me produksionin vendor “Asha” dhe do të jetë një klip i paparë deri më tani i realizuar përtej kufijve të Evropës”, - ka thënë Blero. Tekstin e këngës e ka realizuar Bubulina Krasniqi dhe video pritet të lançohet muajin e ardhshëm.(xh.k/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan