Bora rikthehet në 'Përputhen', Arjan Konomi nuk i mban dot lotët: Me duket sikur vjen nga emigracioni

Bora rikthehet në 'Përputhen', Arjan Konomi nuk i mban dot lotët: Me duket sikur vjen nga emigracioni

Bora Zemani dhe Arjan Konomi

Bora Zemani u rikthye sot në "Përputhen". “Isha aty mbrapa edhe realisht kam emocione sikur po nis një program tërësisht të ri. Nga një anë më duket sikur po kthehem në shtëpi, por nga ana tjetër ka studio të re, protagonistë të rinj, kemi shkesin këtë herë në studio”, tha ajo.

Rikthimi i saj emocionoi dhe përloti opinionistin Arjan Konomi, i cili e surprizoi me një buqetë me trëndafila

“Mirëserdhe në shtëpi Bora. Studio e re, muzikë e re, sigla e re. Më duket sikur vjen nga emigracioni”, i tha Arjani teksa e përqafoi.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Jari: 15/12/2022 08:28

  Ky që nuk mba dot lotët, nuk është as Burrë e as Grua, ky është një lloj hibriti ose një Mushkë mashkull nga Librazhdi, turp.

  Përgjigju
 • ARDIAN: 06/12/2022 21:52

  amon a ka vend qe nuk del kjo bora hap gazeten hap telefonin vetem bora lexon po emri i budallait gjendet gjithandej moj goce .

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)