'Për ty botën', Donaldi bën dedikimin romantik për ditëlindjen e Borës

'Për ty botën', Donaldi bën dedikimin romantik për ditëlindjen e Borës

Moderatorja Bora Zemani feston sot ditëlindjen dhe mbush 32-vjeç. Mesa duket, urimin e parë e ka marrë nga partneri i saj, Donald Veshaj.

Ai ka postuar një foto të Borës në InstaStory, në të cilën ka shkruar: “Për ty botën”.

Siç e do tradita çdo vit, ditëlindjen e moderatores, Donaldi dhe vëllezërit shkojnë për ta festuar në një vend malor me borë.

Nuk kanë munguar urimet as nga mikja e saj Semi Jaupaj, apo Sara Hoxha.

1/2
SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • elena: 09/01/2024 20:18

    nuk kam pa ma njeri ziliqar se ky donaldi njeri pa pesonalitet e pa karter lum topi qe te ka.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Presidenti Macron kërkon nga shkollat franceze të luftojnë antisemitizmin

Presidenti Macron kërkon nga shkollat franceze të luftojnë antisemitizmin