Brataj: Çdo javë do ketë komunikim nga komiteti teknik për mediat

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj

Drejtori i Urgjencës kombëtare Skënder Brataj deklaroi se do të ketë komunikim të Komitetit teknik të Ekspertëve mbi situatën.

" 1 herë në javë do të ketë komunikim për shtyp me mediat" - tha Brataj.


Lajmi kryesor:

Masa të reja për COVID/ Nga e mërkura ndalohet lëvizja nga ora 22:00 - 06:00! Edhe restorantet e lokalet mbyllen në këtë orar


E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Zgjaten pa afat masat anti-COVID dhe kufizimi i lëvizjes nga ora 22:00 deri ne 06:00, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

John

Nis vaksinimi kundër gripit edhe për arsimtarët, Manastirliu-Kushi: Prioritet për ne, procesi do vijojë në të gjithë vendin