Brenda shtëpisë luksoze të Arbana Osmanit (FOTO)

Arbana Osmani është një nga moderatoret shqiptare  që së fundmi po përflitet për lidhjen e saj të re të dashurisë. Ndërkohë mikja e saj moderatorja Xhemi Shehu ka zbuluar një detaj të ri nga familja e Arbanës. Ajo ka publikuar një foto nga shtëpia e Arbanës dhe të gjithë mbetën pa fjalë nga luksi.

“Mirëmëngjesi tek shtëpia e Panës”, ka shkruar Xhemi teksa shihet e ulur në një kolltuk të bardhë ndërkohë që shijon pamjen e natyrës.

A.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni në strategjinë e komunikimit "po të dëgjoj" të ndërmarrë nga kryedemokrati Lulzim Basha?

Komento