‘Ça degjenerimi’, Fatma Haxhialiu ironizon në foton e Aulona Mustës me të bijën (Foto)

‘Ça degjenerimi’, Fatma Haxhialiu ironizon në foton e Aulona Mustës me të bijën (Foto)

Gazetaret Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu

Fotot e moderatores Aulona Musta janë bërë tema kryesore e rrjeteve sociale. Komentues nga më të ndryshëm e kanë ofenduar moderatoren per pozat me bikini, pavarësisht se gjithmonë i bën në krah të bashkëshortit të saj. Autorët e komenteve të tipit si “je dhe prind”, “ngele pa rroba” Aulona i ka bërë edhe shembull në rrjetin e saj social Instagram.

Mirëpo ikin disa dhe vijnë disa komentues të tjerë, kritika do të ketë gjithmonë. Kështu që në foton e fundit që ka publikuar gazetarja, Musta shihet e veshur normalisht teksa është me të bijën në park. Mirëpo ajo që u ka rënë në sy ndjekësve është kukulla që mban në dorë moderatorja, e cila është pa rroba.

Ka qenë pikërisht mikesha e Aulonës, Fatma ajo që ka ironizuar komentuesit. “Mire zhvisheni vet po tani nxirrni dhe kukullat cullak, ncncncncncncncncnc ca degjenerimi,”- shkruan Fatma krahas postimit të Aulonës.

Komenti i Fatma Haxhialiut në foton e Aulona Mustës

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Greqia ligj lufte me Shqipërinë, Çuçi: Absurd i madh, nuk reflekton partneritetin tonë

Greqia ligj lufte me Shqipërinë, Çuçi: Absurd i madh, nuk reflekton partneritetin tonë