“Çfarë m*t brezi po rritet”, Aulona Musta shfaqet e indinjuar: Dua t’i rrah ato gocat e vogla (Video)

“Çfarë m*t brezi po rritet”, Aulona Musta shfaqet e indinjuar: Dua t’i rrah ato gocat e vogla (Video)

Prezantuesja Aulona Musta

Aulona Musta është një nga prezantueset që shkon shumë rregullisht në palestër. Ajo gjithmonë bën postime në rrjetet sociale ku u sugjeron të gjithëve të ushtrohen për të pasur një trup sa më të rregullt. Por ditën e sotme Aulona ka përjetuar një situatë të pakëndshme kur ka shkuar në palestër, dhe këtë gjë e ka treguar me anë të dy videove që ka postuar në Instastory.

Postimi i Aulona Mustës në Instastory

Prezantuesja ka një mesazh për të gjithë ato vajza që kur i përshëndet nuk i kthejnë përgjgjen. “Dhe që po thoni ju, unë jam një njeri shumë paqësor, por nëse ka njerëz që dua të rrah sidomos vajzat, më besoni që jam kundra dhunës dhe nuk jam rrahur kurrë me njeri, janë ato vajzat e vogla që tí futesh në palestër dhe i përshëndet, të shohin në sy nuk të flasin. Si mundet? Si mundet, dhe në përgjithësi janë brezi i ri, janë ato vajzat e vogla. Më falni po si ju kanë edukuar prindërit, thoni mirdita njerëzve, nëse nuk jua thoni jut ë parat, të paktën kur jua thonë, kthejani,”- dëgjohet teksa thotë Aulona.

“Çfarë m*t brezi po rritet,”- ka shkruar prezantuesja mbi video.

//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Tani: 24/12/2018 15:18

    Por, ndoshta nuk kanë dashur të të flasin ty, se ndoshta edhe jua ke shpifur....?!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Elbasan, i vodhi vëllait 1.5 mln lekë nga llogaria bankare, në pranga 33-vjeçari (EMRI)

Elbasan, i vodhi vëllait 1.5 mln lekë nga llogaria bankare, në pranga 33-vjeçari (EMRI)