Çifti i Big Brother drejt fejesës? Bukuroshja poston unazën: Në çdo rrahje të zemrës sime

Çifti i Big Brother drejt fejesës? Bukuroshja poston unazën: Në çdo rrahje të zemrës sime

Finalistët e Big Brother

Pas daljes nga shtëpia e Big Brother, gjërat me Einxhel dhe Dj Dagz duket se po shkojnë shumë mirë.

Së fundmi, moderatorja ka publikuar një foto të një unaze ku shkruan “Në çdo rrahje të zemrës sime”.

Mos ndoshta çifti po shkon drejt fejesës?

Postimi i Einxhel

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Sot do të merrni vendime të rëndësishme, por marrëdhëna juaj nuk do të shkojë aq mirë, ja çfarë thonë yjet për ju

Sot do të merrni vendime të rëndësishme, por marrëdhëna juaj nuk do të shkojë aq mirë, ja çfarë thonë yjet për ju