COVID i merr jetën punonjësit të OSHEE-së

Punonjësi i OSSHE-së, Artur Doçi

1608068513_13122724436626273704614784327546747061657177n.jpg

Numri i viktimave nga COVID vijon dhe rritet. 

Sot e ka humbur betejën punonjësi i OSHEE-së, Artur Doçi.

Lajmin e hidhur e bën me dije Paulin Ndreu, drejtori i Drejtorisë së Përgjithshme detare, ku ndër të tjera shkruan se ai është një djalë fisnik dhe familjar model.

"Sapo na la nga COVIDI poshtër një djalë fisnik, një mik i shtrenjtë, një familjar model, nje burrë Kukësi me zemër të madhe që të rrallë i ka shokët. Na preve krahet o shoku ynë i mirë. Zoti të deshi për vete në qiell. Si në ketë foto do të mbaj mend gjjthmonë. Te qoftë dheu i lehtë Artur Doçi", shkruan ai.


Lajmi kryesor:

809 raste të reja dhe 12 vdekje nga COVID! Humb betejën punonjësi i OSHEE-së! Ministria: Numri i të shtruarve vijon të jetë i qëndrueshëm! I burgosuri përfundon te Infektivi


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    LSI prezanton programin elektoral të njëjtë me atë të vitit 2009 kur erdhi në pushtet. Ju krijon besim realizimi i tij?×

Lajmi i fundit

John

Përse kanë rënë ndjeshëm rastet me grip sezonal?