Çun Lajçi përgënjeshtron lajmet se e kërcënoi djali pasi e raportoi në polici: Kishte thyer gotë me dorë, isha i frikësuar se sulmon dikë

Çun Lajçi përgënjeshtron lajmet se e kërcënoi djali pasi e raportoi në polici: Kishte thyer gotë me dorë, isha i frikësuar se sulmon dikë

Çun Lajçi

Çun Lajçi nuk ishte viktimë e dhunës në familje. Vetë aktori ka përgënjeshtruar lajmet se i biri ka therur veten me thikë dhe më pas ka kërcënuar familjen.

Në një postim në rrjete sociale thotë se djali ishte i dehur dhe kishte thyer një gotë me dorë. I frikësuar se mund të sulmonte dikë, Lajçi thotë se njoftoi policinë të merret me rastin, por sipas tij janë shtrembëruar faktet.

“Kundërpërgjigje —portaleve që për nji cent e therin njeriun!

A jeni n’vete ore? E vërteta asht se djali ishte i dehur! Nji gotë e kishte thye me dorë dhe i rridhte gjak. Unë e thirra policinë që t’merret me rastin, tue u frigua se mund ta sulmonte dikend, apo edhe mua si prind!
Tani: Si ka mundësi që për nji cent ma shumë tentoni ta shkatërroni nji familje tue i shtrembnue t’vërtetat!

Djali asht i imi e alkoholi asht i shtetit e shoqnia për nji cent të vret! Faleminderit që brengoseni, por djali asht i imi, i mirë i keq ky që asht! Kaq” – shkroi Lajçi.

A.M./S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • maloku: 16/12/2022 13:39

    Shumë i nderuar dhe i respektuar, Aktori i Madh i kohërave më të vështira për të gjithë shqipëtarët, i kuptoj vështërsitë e Tuaja shpirtërore por po ju lus ti padisni për shpifje, që ta kuptojnë një herë e përgjithmonë, të mos i fusin hundët aty ku nuk duhet.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestohet Dako, Po i përmbush SPAK pritshmëritë në luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

Esencë/ Gati për trupin e plazhit? Instruktori: Femrat në Shqipëri e kanë fizikun më të bukur se meshkujt

Esencë/ Gati për trupin e plazhit? Instruktori: Femrat në Shqipëri e kanë fizikun më të bukur se meshkujt