Dagz u eliminua, përlotet Einxhel: Nuk jam mësuar pa të në këtë shtëpi (FOTO)

Dagz u eliminua, përlotet Einxhel: Nuk jam mësuar pa të në këtë shtëpi (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme ishte Dagz i cili u eliminua nga shtëpia e ‘Big Brother Vip’, por brenda mbeti e vetme Einxhel. Kujtojmë se çifti kishte nisur një histori dashurie në shtëpinë më të famshme të momentit.

Këtë mëngjes, Einxhel është zgjuar e përlotur duke përqafuar e mërzitur një jastëk të cilit i kishte veshur bluzën e Dagz.

‘’Nuk jam mësuar pa të në këtë shtëpi, në mëngjes zgjohesha gjithmonë më fjalët dhe puthjet e tij’’,tha ajo mes lotësh.

Egzona dhe Iliri u përpoqën ta qetësonin duke i shpjeguar se rregullat e lojës nuk i shmangin dot.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Gabeli: 20/01/2022 17:17

  Sallamindra bundra ????????????????

  Përgjigju
 • Turi: 19/01/2022 17:52

  Hahahah per ju nje iken qindra vijne po mos u shtir ashtu se sa ke pare ti si ai

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë