Dalin fotot/ Kush është viktima në Kavajë që u vra nga polici, mbante dy mbiemraDetaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë që tronditi Kavajën orët e pra të mëngjesit të sotëm. Pas një sherrin brenda banesës së M.Q  mes kushëririt të kësaj të fundit dhe ish të dashurit të saj. Viktimë mbeti Dritan Haxholli ish i dashur i M.Q, dhe i plagosur kushëriri i M.Q Bledar Toç i cili ishte polic ne burgun e Durresit.

 Burime për Repor Tv bëjnë me dije se viktima mbante dy emra Dritan Haxholli dhe Tan Peza. Ndërkohë Shqiptarja.com ka siguruar edhe foto e viktimës dhe policit të plagosur.

 


Lajmi kryesor:

Skenë lufte brenda apartamentit në Kavajë ! Ish-i dashuri vritet pasi e gjen 30-vjeçaren me 3 meshkuj


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se po shkojmë drejt një izolimi të dytë?×

Lajmi i fundit

John

Hidhet nga lartësia në spitalin 'Shefqet Ndroqi', ndërron jetë një 60-vjeçar! Rasti i 5-të brenda pak muajsh