POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Dashuri e njëanëshme! Albana Osmani flirton hapur me Flori Mumajesin, nga ai merr vetëm refuzimin

Albana Osmani dhe Flori Mumajesi

Moderatoja e njohur Albana Osmani nuk e ka fshehur simpatinë e saj për anëtarët e grupit muzikor "Threedots", pjesë e të cilës është edhe kantautori Flori Mumajesi. 

Në foton e fundit të shpërndarë në Instagram nga këngëtari nuk ka munguar as komenti i moderatores. Madje ajo e ka "dyfishuar" dashurinë duke komentuar dy herë. 

Fillimisht ajo i ka komentuar disa zemra, të cilat i ka ripërsëritur në komentin e dytë duke shkruar: "Muzikë e mrekullueshme. Jepini forca Threedots." Por edhe pse Albana është treguar shumë e sjellshme, nuk ka marrë asnjë përgjigje nga këngëtari. 

Komenti i Albana Osmanit në foton e Flori Mumajesit

ke.mu.
Komento