Dasma në familjen e Berishës, Armina dhe Shkëlzeni zbulojnë detaje, ja kur do martohen

Dasma në familjen e Berishës, Armina dhe Shkëlzeni zbulojnë detaje, ja kur do martohen

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha do të martohen këtë fundjavë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Armina Mevlani. Ajo zbuloi se dasma do të mbahet këtë fundjavë, por nuk tregoi nëse do të jetë ditën e shtunë apo të dielë.

'Nuk ka rëndësi, të shtunën apo të dielën, kemi dasmë në fundjavë”, tha ajo duke treguar se ka patur shumë ankth këto ditë pasi njerëzit e pyesin shumë për dasmën.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që opozita të dalë me një kandidat të përbashkët në zgjedhjet e ardhshme vendore?×

Lajmi i fundit

Mungesa e socialistëve në mbledhje ‘agravoi’ ministren, Bilali sqaron për debatin në Shkodër: Ishte e domosdoshme

Mungesa e socialistëve në mbledhje ‘agravoi’ ministren, Bilali sqaron për debatin në Shkodër: Ishte e domosdoshme