VIDEO/ Demokratët në Shkodër nuk humbin kohë, vendosin portretin e Berishës në derën e selisë! Anëtari i PD-së puth foton

Anëtarët e Partisë Demokratike në Shkodër nuk kanë humbur kohë dhe kanë vendosur portretin e Sali Berishës në portën kryesore të selisë qendrore, pas vendimit të Gjykatës, e cila regjistroi ndryshimet e statutit të PD-së të dala nga Kuvendi i 11 Dhjetorit. Një nga anëtarët, shihet në video, teksa po puth portretin e ngjitur në derë të Sali Berishës.

1648216539_1648214805SALA.jpg


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Gjykata regjistron ndryshimet e 'Foltores' në Statut! Berisha shkon në selinë blu me Komisionin e Rithemelimit, bisedime me Alibeajn e Bardhin! PD padi e ankesë për gjyqtarin Zhukri


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, kur duhet të mbahen zgjedhjet per kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Rusia dhe NATO: Manovra të flotave njëkohësisht në Baltik

Rusia dhe NATO: Manovra të flotave njëkohësisht në Baltik