Deputeti Adriatik Alimadhi tregon si largohet COVID-i: Kurrë mos e mbani mendjen te virusi vrasës

Adriatik Alimadhi

TIRANË- Adriatik Alimadhi është një nga personazhet publike i cili ka fituar betejën me COVID-in.

Beteja e tij nuk ka qenë dhe shumë e lehtë, pasi pati shumë probleme dhe në mushkri, megjithatë duhet se këtë verë ai e ka gjetur zgjidhjen.

“Kështu largohet COVID19, kurrë mos e mbani mendjen te virusi vrasës, not dhe sa më shumë lëvizje ku mushkritë mbushen mirë me oksigjen”, shkruan Alimadhi.

Postimi i Adriatik Alimadhit

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ruhen koalicionet parazgjedhore siç janë në ligjin aktual?

Komento

Komente

  • Eda: 22/08/2020 21:22

    Sa mire do ishte sikur te behej sidomos per disa. Dikur isha studente e dhjetorit me shume shpresa dhe endrra per kete vend sot mbas 30 vitesh kjo klase politike ka degraduar vendin dhe ka vrare shpresen. Disa prej tyre e kane vendin ne burg qe me krijimin e 1997 e per shume e shume pasoja qw na shkaktuan

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Fundi i strategjisë së PD dhe LSI për delegjitimimin e Parlamentit