Deputeti Dash Sula shfaqet ndryshe, vallëzon në krahët e vajzës në dasmën e saj, bën bashkë edhe deputetët demokratë

Deputeti Dash Sula shfaqet ndryshe, vallëzon në krahët e vajzës në dasmën e saj, bën bashkë edhe deputetët demokratë

Dash Sula me vajzën

I buzëqeshur, në krahët e vajzës në një vallëzim, deputeti demokrat Dash Sula është shfaqur ndryshe mbrëmjen e kaluar. Sula ka martuar vajzën e tij, ndërsa kanë organizuar një ceremoni ku kanë mbledhur miq e të afërm.

Në këtë rast gëzimi, duket se demokratët nuk njohin ndasi. Sula ka bërë bashkë deputetët, ku mes mbështetësve të Alibeajt, në dasmë shihet edhe mbështetësi i Sali Berishës, Luçiano Boçi.

Ka qenë deputeti Kreshnik Çollaku, i cili ka zbuluar detaje nga dasma, përmes fotove të ndara në Facebook, teksa krahas tyre ka shkruar “Rrofsh Dash që na mblodhe”.

1/3
SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • xXx: 25/09/2022 21:05

  Ky eshte ai larrua qe u nxirrte pistoleten lojtareve te Flamurtarit,paska dhe çupe...

  Përgjigju
 • Dritan: 24/09/2022 12:33

  Hahaha,Dashi,primitiv njeri.Nuk e kuptoj kete lajm qe keni dhene.Cfare eshte Dashi?

  Përgjigju
 • Vajza: 24/09/2022 10:52

  Kur eshte per tè fryre zorren jane miq. Popull injorant.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Mendoni se Berisha do të pyetet për çështjen Gërdeci?×

Lajmi i fundit

Teoria e budallallëkut/ Përse duhet të kemi më shumë frikë budallenjtë, se sa horrat

Teoria e budallallëkut/ Përse duhet të kemi më shumë frikë budallenjtë, se sa horrat