Detaje, të plagosurit dhe autori fërkuan makinat në lëvizje, sherri nisi për të kërkuar se kush e kishte fajin! U futën në lokal për të kërkuar pamjet e kamerave të sigurisë

Të tjera detaje bëhen me dije nga ngjarja që u regjistrua mbrëmje e sotme në kryeqytet, ku mbetën të plagosur me armë zjarri Altin Gjoka, 32 vjeç dhe Jetmir Marashi, 28 vjeç. Burime bëjnë me dije për "Report Tv" se dy të rinjtë dhe autori, i identifikuar si Aldo Gjini, fillimisht u konfliktuan pasi fërkuan makinat në lëvizje. Sherri më pas nisi për të kërkuar kush e kishte fajin, ndërsa tentuan ta sqarojnë duke kërkuar pamjet e kamerave të sigurisë së lokalit. Pas konfliktit verbal dhe sharjeve, Aldo Gjini ka nxjerr pistoletën dhe ka qëlluar.


Lajmi kryesor:

Pas 'fërkimit' të makinave, i riu nxjerr pistoletën dhe qëllon dy persona në Tiranë, i lë të plagosur! Autori në kërkim ndërkombëtar nga EUROPOL për tentativë vrasje dhe trafik armësh


J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nisja e vitit të ri shkollor të hënën, a jeni dakord me mësimin me turne dhe orët e shkurtuara për nxënësit?×

Lajmi i fundit

John

Veliaj i dorëzon medaljen e mirënjohjes së Tiranës sizmiologut Shyqyri Aliaj: Vlerësojmë kontributin e shkencëtarëve në periudha të vështira si ajo e tërmetit