Detaje të reja nga ekzekutimi i policit në Lezhë/ Identifikohet makina autorëve, gjenden 3 gëzhoja në vendngjarje

Xhulio Prela ka qenë duke u kthyer nga Aeroporti i Rinasit, kur është ekzekutuar në aksin rrugor Milot-Lezhë. 26-vjeçari është ekzekutuar nga një automjet tjetër, ku burime për Report Tv thonë se policia e ka identifikuar dhe po punon për kapjen e autorëve.

Gjatë kontrollit të hetuesve në vendin e ngjarjes janë zbuluar 3 gëzhoja armë zjarri.

26 vjecari Xhulio Prela, banonte ne Tirane dhe me origjine ishte nga Puka.


Lajmi kryesor:

Zbardhet skema e ekzekutimit në Lezhë, efektivi i FNSH-së Xhulio Prela qëllohet me plumb në gjoks brenda në makinë! I ati: S'kemi hasmëri, iku për në Rinas për të marrë një mik


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që kandidatët për deputetë të jenë nga e njëjta zonë ku caktohen?×

Lajmi i fundit

John

Deputetja e opozitës së re nga radhët e LSI i bashkohet PS, Tavo: Po si more Bledi nuk e kuptove që ishte e juaja me kohë